Restaurace a bowling Magnolie

Masarykova třída 1301, Orlová

 
Kontaktní informace

O podniku:

Restaurace Magnolie nabízí posezení v prostorách restaurace i letní terasy. Host si může vybrat z nabídky kvalitní české kuchyně, italské pizzy a týdenního obědového menu. Vše je připraveno z kvalitních, čerstvých surovin a ingrediencí. Ve vinotéce je k dispozici široký výběr kvalitních jakostních archivních vín. V prostorách restaurace se nachází nekuřácká část o kapacitě 44 míst, kuřácká část a dvě bowlingové dráhy. Celková kapacita restaurace je 118 míst. Prostory jsou vhodné pro pořádání skupinových akcí i svateb. Součástí objektu je rovněž příjemná cukrárna.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.

Typ jídla

Pizza

Pizza je jedna z nejoblíbenějších jídel na světě. Původem je z Itálie. Jde jí ozdobit snad čímkoli krom ovoce. Zde vznikla jedna výjimka v podobě pizzy Hawai.Typy jidla:

Pizza


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Wi-Fi
Zahrádka
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici