Restaurant Morris

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka, Česká Lípa

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Restaurace Morris je stylová restaurace s atriovým výhledem zaměřená na středozemní kuchyni. Je součástí hotelu Morris. Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípy.

Typ podniku

Hotel

Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.

Tapas

Tapas jsou porce velikosti menších dezertních talířků. Je to tedy spíše označení pro druh servírování než pro konkrétní druh pokrmů. Pojem tapas pochází ze Španělska.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Ryby, Steaky, Tapas


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Wi-Fi
Catering
Parkování zdarma
Vlastní parkoviště
Raut

Facebook profil není bohužel k dispozici