Restaurant Slunce Podbořany

Masarykovo náměstí 32, Podbořany

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Restaurace Slunce se nachází přímo na náměstí v Podbořanech a již mnoho let je tradičním místem k setkání. Zakládají si zde na příjemném prostředí a kvalitní nabídce, ve které si vybere každý návštěvník. Můžete proto očekávat rozsáhlý výběr piv, kvalitní moravská vína a vybrané speciality české i mezinárodní kuchyně. Personál je tu pro vás připraven každý den a to v případě běžné návštěvy nebo i individuálně domluvené soukromé akce.

Typ podniku

Hotel

Hotel je druh ubytovacího zařízení. Jsou zde tzv. hotelové pokoje s daným počtem postelí. Jeho nedílnou součástí je recepce. V hotelu bývá i stravovací prostor ať už ve formě restaurace či jídelny se švédskými stoly.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Pizza

Pizza je velký kruhový plát světlého kruhového chlebového těsta. Existuje spoustu variací jeho zdobení. Suroviny k jeho ozdobení jsou všechny až na ovoce. Ovšem výjimkou je pizza Hawai.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Pizza


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Zahrádka
Rozvoz jídla

Instagram profil není bohužel k dispozici