Restaurant Svornost

Novozámecká 284, Praha

 
Kontaktní informace

O hotelu:

V restauraci hotelu Svornost si mohou zákazníci vybírat z aktuálního jídelního lístku či ze stálé nabídky, k tomu si mohou dopřát 12 stupňový Plzeňský Prazdroj nebo si objednat láhev skvělého vína. Je zde možné využít venkovního posezení pod kaštany s dětským koutkem. Je zde také salonek s krbem volně připojený k terase, ideální místo pro Vaše oslavy různého typu, nebo školení. Kapacita salonku je 20 osob

Typ podniku

Hotel

Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek je v překladu jídlo ze syrového masa. Podává se běžně s nakrájenou cibulí, hořčicí, solí, pepřem a worcestrovou omáčkou. Dle chuti si jej lze i jinak dochutit.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Tatarský biftek


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
Vinotéka
Zahrádka
Catering
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici