Ruby Blue bar & restaurant

Stodolní 3319/11, Ostrava

 
Kontaktní informace

O podniku:

Ruby Blue restaurant nabízí snídaně, lehké obědy a večeře ve velmi atraktivním prostředí. Stylová restaurace nabízí 120 míst k sezení ve třech podlažích, kde si každý najde svůj stůl. Součástí restaurace je Ruby Blue Cocktail Bar. V horním podlaží je atraktivní prosklená lávka s výhledem na Stodolní ulici a druhý bar. V tomto podlaží je rovněž VIP salónek s koženými sedačkami a samostatná konferenční místnost pro max. 50 osob. Restaurace má vstup přímo ze Stodolní ulice a je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou zónu. Tak je dosaženo plného komfortu pro všechny návštěvníky. Před restaurací je sezónní venkovní zahrádka, na které můžete ochutnat speciality, dezerty, koktejly a kávu. Bezbariérový přístup do restaurace je zajištěn přes recepci hotelu.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Česká

Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
Wi-Fi
Klimatizace
Zahrádka
Parkování zdarma

Instagram profil není bohužel k dispozici