Sajado Wok&Sushi

Vršovická 160/1, Praha

 
Kontaktní informace

O sushi baru:

Sajato, čínská a sushi restaurace v samém centru Praha Vršovice nabízí svým zákazníkům precizně připravené čínské speciality, ale ochutnat můžete také originální sushi, které pro vás připravují z nejčerstvějších surovin a vy si tak můžete vychutnat jeho lahodnou chuť.

Typ podniku

Sushi bar

Sushi bar je restaurace zaměřená především na japonskou kuchyni. Hlavním servírovaným jídlem a typickým pro tento druh restaurace je sushi. Sushi bar je velmi atraktivním a často vyhledávaným restauračním podnikem.

Druh kuchyně

Asijská

Asijská kuchyně je trochu velký pojem. Obsahuje všechny kuchyně s původem z Asie. Kuchyně se lišili zejména lokací a náboženstvím. Tak vznikla vlastně jejich odlišnost.

Japonská

Pokrmy v japonské kuchyni jsou často připravovány s minimální tepelnou úpravou. Jídla se nejčastěji podávají s rýží. Mezi další základní suroviny patří samozřejmě mořské plody. Ikonickým pokrmem pro japonskou kuchyň je sushi.

Čínská

Čínská kuchyně je o chuti, barvě a kompozici. Jídlo bývá pikantnější a chuťově výrazné. Nejčastěji používaným masem zde bývá kuřecí nebo kachní. Samozřejmě je zde vepřové či rybí, avšak ne v tak hojném množství. Rýže je nejčastější nabízenou přílohou

Typ jídla

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Tapas

Tapas je označení pocházející ze Španělska pro malé občerstvení nebo jednohubek. Jako tapas se dá servírovat mnoho pokrmů. Mohou to být studené i teplé pochutiny.


Typ podniku:

Sushi bar


Typy jidla:

Steak house, Tapas


Kuchyně:

Asijská, Japonská, Čínská

Wi-Fi

Facebook profil není bohužel k dispozici