Satsang

Krymská 24, Praha

 
Kontaktní informace

O bistru:

Satsang je bistro zaměřené na vegetariánské a veganské pokrmy formou každodenního brunche, obědového meníčka, večeří, dobrého vína a skvělého piva. Je otevřeno každý den 10 - 23:00 Od 10 - 16:00 je podáván autentický americký brunch a od pondělí do pátku mají ještě navíc obědové menu (polévka - 45 Kč. Pizza - 125 Kč a velký salát 135 Kč. Celé menu: polévka a pizza - 135 Kč), a od 17-23 hod jsou podávány večeře. Kromě večeří a každodenního brunche a oběda nabízí výběrovou kávu (přes brunch bezednou), domácí pečený chléb, domácí zavařovanou zeleninu a ovoce.

Typ podniku

Bistro

Bistro je taktéž i prodejním místem jídel a nápojů. Jsou zde podávána zejména jednodušší jídla. V dnešní době se pod pojmem Bistro už neschovává pouze okénko s výdejem rychlého občerstvení.

Typ jídla

Steak house

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Bezlepkové menu

Lepek se vyskytuje ve velkém množství surovin. Pro představu je to ječmen, žito, oves a podobně. Některé podniky již zavedly bezlepkové menu.


Typ podniku:

Bistro


Typy jidla:

Steak house, Bezlepkové menu