Staré časy

Rytířská 411/4, Praha

 
Kontaktní informace

O podniku:

Restaurace Staré časy je situována v přízemních a sklepních prostorách starobylého domu v centru Prahy. Nabízí především jídla staročeské kuchyně, ale i velký výběr těstoviny a salátů. Navazuje na českou prvorepublikovou hostinskou tradici, její historie však sahá ještě dále. Restaurace se totiž nachází ve starobylém domě ze 14. století v samém centru Prahy s původním gotickým sklepem, ve kterém pro vás můžeme připravit třeba rodinnou oslavu nebo firemní party. Zakládá si na tom, že vaří především poctivá jídla tradiční české kuchyně, a to podle původních receptů, bez umělých dochucovadel. Nabízí však také jídla mezinárodní kuchyně a jídla vegetariánská. A k jídlu vám na zapití samozřejmě natočí výborné české pivo.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

V blízkosti MHD
Zahrádka
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici