Staročeská pivnice

Blažimská 1781/4, Praha

 
Kontaktní informace

O pivnici:

Restaurace Staročeská pivnice je součástí Top Hotelu Praha. Po náročném dni se můžete osvěžit sklenkou dobře vychlazeného piva ve Staročeské pivnici. Ve stálém jídelním lístku najdete především tradiční česká jídla a chuťovky k pivu.  Kapacita restaurace je 50 osob. Jídlo: pečené a smažené . Příležitost:  večeře, na pivo, skupinové akce, svatby. Služby: rauty na míru, cateringové služby.

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Hotel

Hotel je druh ubytovacího zařízení. Jsou zde tzv. hotelové pokoje s daným počtem postelí. Jeho nedílnou součástí je recepce. V hotelu bývá i stravovací prostor ať už ve formě restaurace či jídelny se švédskými stoly.

Druh kuchyně

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek je v překladu jídlo ze syrového masa. Podává se běžně s nakrájenou cibulí, hořčicí, solí, pepřem a worcestrovou omáčkou. Dle chuti si jej lze i jinak dochutit.


Typ podniku:

Pivnice , Hotel


Typy jidla:

Tatarský biftek


Kuchyně:

Česká

V blízkosti MHD
Catering
Parkování zdarma
Vlastní parkoviště
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici