Street Sushi Litoměřice

Tyršovo náměstí 69/8, Litoměřice

 
Kontaktní informace

O sushi baru:

STREET SUSHI bistro vzniklo v únoru roku 2018 jako vůbec první podnik podobného typu v Litoměřicích a okolí. Nabízí zdravou, lehkou a moderní formu take away jídla z kvalitních surovin, osobní přístup k hostům, netradiční a zároveň příjemné prostředí s možností posezení na malé zahrádce. Bistro je místem, kde se rádi zastavíte pro rychlý oběd během pracovního dne, zdravou odpolední svačinu pro sebe i pro děti, nebo když si budete chtít udělat příjemný večer v klidu domova. Kromě sushi zde najdete širokou nabídku vybraných asijských surovin. STREET SUSHI nabízí také možnost zajištění firemních akcí, svateb a oslav všeho druhu formou cateringu nebo s využitím vlastního food trucku pro venkovní akce.

Typ podniku

Sushi bar

Pro milovníky sushi je tento druh restaurace tím pravým místem. Sushi bar je typickým taktéž svým interiérem stylizovaný do asijského stylu. V jídelní nabídce jsou kromě sushi i jiná japonská jídla.

Druh kuchyně

Asijská

Každá asijská země má vlastní gastronomickou historii a speciality. Proto se jejich pokrmy značně liší. Ovšem základ zůstává stejný - sójová omáčka a rýže.

Japonská

Pokrmy v japonské kuchyni jsou často připravovány s minimální tepelnou úpravou. Jídla se nejčastěji podávají s rýží. Mezi další základní suroviny patří samozřejmě mořské plody. Ikonickým pokrmem pro japonskou kuchyň je sushi.

Typ jídla

Tapas

Tapas existují studené i teplé. Jako tapas se dá servírovat mnoho pokrmů. Jedná se tedy spíše o styl servírování nežli o pokrm jako takový. Tapas je takovým synonymem pro malé občerstvení, jednohubky či degustační talířek.


Typ podniku:

Sushi bar


Typy jidla:

Tapas


kuchyně:

Asijská, Japonská

Take away
Zahrádka
Catering

Instagram profil není bohužel k dispozici