Suterén Pub

Veveří 43, Brno

 
Kontaktní informace

O pivnici:

V nekuřácké pivnici Suterén pub mají na čepu, kromě 2 stálých piv, každý týden ještě další 2 druhy z řemeslných pivovarů jako např. Mazák, Frankies, Albrecht, Kvasar atd. Interiér pojme až 50 lidí k sezení + venkovní zahrádka je k dispozici letních měsících. Důraz kladou jak na čistotu a teplotu skla /nerezový výčepní stůl s dvěma velkými vanami/, tak na šetrné a správné uskladnění sudů /chladící komora s nastavitelnou teplotou/, čistota pivního potrubí a výčepu a hlavně správné čepování piva... Ochutnat můžete nejen několik druhů netradičních nakládaných specialit, ale i pečená vepřová žebírka, kuřecí křídla a občasné speciality, většinou sezoního charakteru. Kromě piva nechybí ani nabídka kvalitních lihovin a dobré kávy.

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Pivnice


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Wi-Fi
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici