Terrace Grill Mánes

Masarykovo nábřeží 250/1, Praha

 
Kontaktní informace

O podniku:

Terasy nad řekou Vltavou s panoramatickými výhledy přímo vybízí k posezení a zastavení se v rušném centru Prahy. Rozlehlá terasa s kapacitou 240 míst má překrásný výhled na okolí Masarykova nábřeží, návštěvníci z ní mohou pozorovat proudící Vltavu, novodobou architekturu Tančícího domu, dále pak Petřín, Žofín, Pražský hrad a v neposlední řadě i Národní divadlo.Terrace Grill nabízí jídla inspirovaná středomořskou kuchyní, atraktivní bar pod širým nebem s širokou nabídkou nápojů. Vyzkoušejte jedny z nejkvalitnějších steaků z Angus býků či středomořskou kuchyni s grilovanými rybami, kuřecím masem z farmářského chovu nebo oblíbený krevetový špíz na vysoce výkonném grilu Josper. Ručí za čerstvost a kvalitu surovin, které v kombinaci s kuchařským uměním našeho týmu, přesvědčí i Vás, že jídlo může být i jiné, než jak je většinou znáte. 

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Typ jídla

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.Typy jidla:

Steaky


Kuchyně:

Mezinárodní

V blízkosti MHD
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici