U Ševce

Kvítková 4323, Zlín

 
Kontaktní informace

O nočním klubu:

Restaurace U Ševce se nachází v centru města Zlína. Pro interiér restaurace jsou použity typické doplňky ve stylu starého "Baťovského" Zlína a barevně je laděna do šedých, červených a bílých barev v kombinaci se dřevem. Kapacita restaurace je 218 míst. Otevřeno mají denně. V čem jsou jiní? Některé dny se po 22 hodině jejich restaurace změní na diskotéku, jelikož majítaneční parket a byla by škoda jej nevyužít. Pokud si chcete odpočinout od každodenního stresu a vychutnat si dobré jídlo a pití, nebo si přijít zatančit určitě přijďte navštívit restauraci U Ševce. Co se týká jídla, přijde si tu na své každý. Mají na výběr několik druhů steaků, hamburgerů, ale také saláty nebo pečené žebra a křídla, a několik druhů piv - Švec 12°, Radegast 12°, Kozel 11°, Zubr 10° i 11°. 

Typ podniku

Noční klub

Mezi oblíbenými podniky ve strávení noční zábavy, noční klub rozhodně vede. Taneční parket, hudba a nepřeberné množství drinků jsou zde samozřejmostí.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Americká

Pod pojmem americká kuchyně si okamžitě každý vybaví hranolky, hot dog či hamburger. To ale není vše. Tato kuchyně toho pod pokličkou skrývá ještě mnohem více.

Typ jídla

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Burgery

Burgery pocházejí z Ameriky. Skládá se z grilované placky mletého masa, zeleniny a dalších přísad. Variace hamburgeru jsou různé.


Typ podniku:

Noční klub


Typy jidla:

Steaky, Burgery


Kuchyně:

Mezinárodní, Americká

Take away
Catering
Rozvoz jídla