U Baumannů

Česká 27, Lelekovice

 
Kontaktní informace

O pivnici:

U Baumannů je stylová, nekuřácká restaurace v České, nabízející dalešická živá, čerstvá piva točená na hladinku, rakousko-uherskou kuchyni v moderním hávu, obědová menu. Posedět můžete v části u výčepu, v restauraci nebo v salonku pro 8-10 osob. Restaurant dalešického pivovaru U Baumannů má, stejně jako dalešické pivo, dobrou pověst. Přijďte se přesvědčit! 

Typ podniku

Pivnice

V pivnici hraje prim nabídka piv. Pivo je zde hlavním nápojem. Mohou zde být nabízena i jídla a jiné nápoje. U pivnice bývají častokrát i letní zahrádky.

Pivovar

Pivovar se od pivnice liší hlavně výrobou svého vlastního piva. Nenabízí se zde velké množství druhů piv. Budete mít možnost ochutnat pivo z menšího rodinného pivovaru. Bývá spojen často s restaurací zaměřující se na českou kuchyň.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Pivnice , Pivovar


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek

Instagram profil není bohužel k dispozici