U Přemysla Otakara
nám. Přemysla Otakara II. 114/30, České Budějovice
O podniku:
Restaurace se nachází v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II, rohový dům „U Jelena“. Čepují zde pivo značky Budějovický Budvar a dále nabízí výběr hotových jídel v každodenním poledním menu, minutkových jídel z drůbežího, vepřového, hovězího masa, těstoviny a ryby. Kapacita restaurace je 50 míst. Součástí restaurace je salonek pro 20 osob. Možnost pořádání rodinných, firemních, společenských oslav. Restaurace je klimatizovaná a je zde také k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Možnost placení stravenkami.
Mezinárodní
Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.
Česká
Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.
Kuchyně:
Mezinárodní, Česká