U Radnice

Masarykovo náměstí 37, Uničov

 
Kontaktní informace

O baru:

Restaurace a vinárna U Radnice se nachází v historickém objektu v centru města Uničova. V restauraci můžete uspořádat různé rodinné i jiné oslavy, jako křtiny, narozeniny, firemní akce. Na požádání Vám připraví tabuli, podle vašeho přání. Co se jídla týče, v podstatě není nic nemožné, (gril, staročeská kuchyně, moderní gastronomie). Jídelní menu upravují vždy podle sezonních surovin, tak, aby bylo vždy vše čerstvé. Nejenom v létě, ale i v zimě tu můžete strávit příjemné chvíle pod vyhřívanou venkovní dřevěnou pergolou. A kdyby moc mrzlo mají pro Vás připraveny teplé deky a podsedáky. 

Typ podniku

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.

Vinárna

Vinárna je v širším pojmu druh restaurace specializovaný na vína. Ve vinárně najdete větší výběr vín než v běžné restauraci.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.


Typ podniku:

Bar / lounge , Vinárna


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Zahrádka
Catering
Rozvoz jídla

Facebook profil není bohužel k dispozici