U Zachů

Náměstí Jiřího z Lobkovic 2288/20, Praha

 
Kontaktní informace

O pivnici:

U Zachů je malá rodinná restaurace, kde vaří českou a mezinárodní kuchyni bez užití chemických látek. Vše se snaží dělat poctivě, z čerstvých surovin a láskou k oboru. K dispozici je nekuřácký salónek. V létě lze posedět na malé zahrádce. Rádi vám tu pomohou se zajištěním oslavy.

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Bar / lounge

Pro lounge neboli salónek a bar jsou typickým znakem alkoholové drinky. Otevírající doba je spíše večerní a noční. Nevaří se zde.

Rodinná restaurace

Rodinná restaurace je svým interiérem a nabídkou menu uzpůsobena právě i pro děti. Udělejte si příjemný gastronomický zážitek s celou rodinou.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.


Typ podniku:

Pivnice , Bar / lounge , Rodinná restaurace


Typy jidla:

Steaky


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Parkování zdarma

Instagram profil není bohužel k dispozici