Vinárna Strada del vino

Pštrossova 34, Praha

 
Kontaktní informace

O kavárně:

Malá italská vinárna, wine & coffee bar. Vše co nabízí, sami vybírá, dováží, nebo pro vás připravují v Osterii da Clara. Nabízí kvalitní lahvová i rozlévaná vína, výbornou kávu a pochutiny za velmi příznivé ceny. Přijďte ochutnat!

Typ podniku

Kavárna

Kavárna je velmi společenským podnikem. Podávají se zde hlavně teplé a studené nápoje. Nejhlavnějším produktem je zde samozřejmě káva. Kavárny z pravidla mívají na výběr několik druhů kávy.

Bistro

Bistro je taktéž i prodejním místem jídel a nápojů. Jsou zde podávána zejména jednodušší jídla. V dnešní době se pod pojmem Bistro už neschovává pouze okénko s výdejem rychlého občerstvení.

Bar / lounge

Pro lounge neboli salónek a bar jsou typickým znakem alkoholové drinky. Otevírající doba je spíše večerní a noční. Nevaří se zde.

Vinárna

Vinárna je v širším pojmu druh restaurace specializovaný na vína. Ve vinárně najdete větší výběr vín než v běžné restauraci.

Druh kuchyně

Italská

Italská kuchyně bývá v žebříčku řazena mezi nejlepší kuchyně světa. Je především známá díky pizze a lasagním. Dnes už ji najdeme snad všude.


Typ podniku:

Kavárna , Bistro , Bar / lounge , Vinárna


Kuchyně:

Italská

Vinotéka
V blízkosti MHD